BOHATEROWIE

POZNAJ BOHATERÓW "Wilczych szeptów"

BOHATEROWIE KSIĄŻKI "WILCZE SZEPTY"

POZNAJ ICH OSOBIŚCIE

Lika

Lika

Lika urodziła i wychowała się w dużym mieście. Fascynuje się zjawiskami nadprzyrodzonymi. Jest domatorką i naprawdę nie lubi chodzić po górach. A jednak to właśnie górzyste okolice Skalnego Plesa wybrała na miejsce wakacyjnego wyjazdu.

Czy dziewczyna z miasta poradzi sobie w niebezpiecznej tajdze?

Hansen

Żyjący w głębi dzikich lasów myśliwy. Należy do tajemniczego Wilczego Ludu. Wydaje się być zawsze ponury i podirytowany, ale może jest taki tylko, kiedy musi zadawać się z Fenem Tamalym?

Jakie kryje sekrety? Czy zdecyduje zmierzyć się z dręczącymi go demonami?

Wilk

Nalle

Łowczyni z Wilczego Ludu. Znacznie bardziej otwarta na ludzi niż jej brat, Hansen. To ona właśnie wyciąga do Liki rękę, kiedy ta desperacko potrzebuje odrobiny ciepła i sympatii.

Brys

Według Nalle jest głupi jak but. Ale on po prostu nie przejmuje się byle czym i nie komplikuje sobie życia. Za to można na nim polegać jak na skale, a jego życiową pasją jest karmienie innych.

Podjął się projektu naukowego mającego sprawdzić, czy Lika urośnie, jeśli wystarczająco się ją nakarmi.

Fen Tamaly

Fen Tamaly

Przedsiębiorca ze Skalnego Plesa. Zbudował wśród wzgórz gospodarstwo agroturystyczne oraz wzniósł most nad Kościelicą, co wywołało jego konflikt z Wilczym Ludem. Fen Tamaly jednak nie zamierza przejmować się „przesądami głupich dzikusów” i planuje już kolejne inwestycje.

Lusia Tamaly

Żona Fena. Gospodyni idealna, troskliwie opiekująca się swoimi gośćmi, karmiąca ich wybornymi posiłkami. Przyrządza wyśmienitą gorącą czekoladę. Ale czy na pewno wśród jej składników znajdują się tylko mleko, cukier i kakao? Może różowe włosy Lusi to nie jedyny przejaw jej ekscentryczności.

Zanurz się w porywającej historii z gatunku paranormal romance rozgrywającej się wśród dzikiej przyrody gęstych lasów i wysokich gór!